Dnes je piatok, 30.október 2020, meniny má: Šimon, Simona
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ukončená súťaž - gratulujeme víťazke k super vychytávke na dôkladné vyčistenie a masáž pleti ORAVA VENERE v hodnote 29,90 €!

október 15, 2020 - 09:25
Pri večerných očistných rituáloch pre dokonale sviežu pleť bez chybičiek krásy vám výborne poslúži rotačný silikónový čistič pleti Orava Venere. Precízne, avšak šetrne odstraňuje z pokožky na tvári a dekolte mejkap, drobné nečistoty, odumreté časti epitelu a dôkladne čistí upchaté póry. V našej súťaži ho vyhrala Ľudmila.

Do boja je vybavený štyrmi funkciami – hĺbková očista, peeling, mikromasáž a aktivácia pokožky ku zdraviu a kráse. Jemné štetiny silikónovej kefy Orava Venere dôsledne, avšak s jemnosťou krúžia po pokožke a postarajú sa o vašu pleť ako tá najvychýrenejšia dermatologička. Orava Venere sa ovláda jednoducho stlačením tlačidla s možnosťou nastavenia dvoch rýchlostí rotačného pohybu a vďaka jeho vodoodolnosti ho ľahko umyjete aj pod prúdom tečúcej vody. Je vhodný pre ženy každého veku a pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Táto praktická vychytávka pre krásnu a rozžiarenú pleť by nemala chýbať ani vo vašej kúpeľni. Orava Venere môže byť váš za 29,90 € a my vám ponúkame vyhrať ho u nás  v súťaži.

Pozrite si video, ako rotačný čistič pleti Orava Venere, používať:

Rotačný silikónový čistič pleti- Venere | Orava.eu

Pri večerných očistných rituáloch pre dokonale sviežu pleť bez chybičiek krásy vám výborne poslúži rotačný silikónový čistič pleti Orava Venere

Výherkyňa:

Ľudmila Uličná

Ostatným držíme palce v ďalšej súťaži!

- - Inzercia - -