Dnes je piatok, 07.máj 2021, meniny má: Monika
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kvetinová stena je dominantný prvok svadobnej výzdoby

september 28, 2020 - 15:00
Diana Kleštincová má krásnu prácu. Stretáva sa s nevestami, pracuje s množstvom kvetov a vo výsledku vznikajú úchvatné fotosteny. Každá si vyžaduje iný priebeh vzniku, ale vo výsledku majú všetky niečo spoločné. Spokojnosť nás žien.
Foto: 

Aké funkcie plní kvetinová stena na svadbe? 

Kvetinová stena plní hneď niekoľko funkcií. Treba si uvedomiť, že fotky sú jediná hmotná spomienka na danú udalosť, tak prečo ich nemať jedinečné. Ďalší aspekt je ten, že v dnešnom svete sú sociálne siete veľmi populárne a takmer každý sa túži pochváliť peknou fotkou. Kvetinová stena je zároveň dominantný prvok výzdoby, prekryje neželané nedostatky priestoru a v neposlednom rade zaujme každé jedno oko, pretože nikto na prvý pohľad nevie či ide o živé alebo umelé kvety. 

A okrem svadieb? 

Rozhodne stužkové slávnosti, významné okrúhle jubileá, firemné prezentácie produktov. 

Čím sa inšpirujete vo vašej tvorbe?

Inšpirujeme sa najnovšími trendami v zahraničí, ale zároveň sa nebojíme byť prví, ktorí prídu s niečím novým na trh. Príkladom sú naše obojstranné fotosteny, kde sme voľbou dizajnu zariskovali, pretože sme sa chceli odlíšiť a vyhnúť tradičným motívom. 

Modelka Klaudia K. Šaty Mystic day Trnava

Čo by ste radi ešte s DIVINE dosiahli? 

Snažíme sa dosiahnuť aby sme sa stali prvou voľbou pre nevesty hľadajúce reprezentatívne fotosteny. Spokojnosť nevesty, ktorá túži mať počas svojho veľkého dňa všetko dokonalé je pre nás alfa a omega. Ďalej je naším cieľom expandovať aj na trh firemných či iných akcií a teda nadviazať spoluprácu s eventovými agentúrami, pretože aj tu vieme veľa ponúknuť, tak ako sa to podarilo pri realizácii Slovenky roka. 

Kto všetko je vo vašom tíme?

Súčasťou DIVINE je iba môj manžel a ja. Je to možno taký paradox, ale manželove šikovné ruky stoja za veľa našimi stenami. Ja sa zameriavam hlavne na budovanie dobrého mena  našej firmy, koordinácii všetkých akcií, kde steny dodávame a v neposlednom rade riešim marketing, komunikáciu a nadväzovanie obchodných vzťahov či hľadanie príležitosti pre náš ďalší rozvoj.

Modelka Laura Belicová. Šaty Svadobný salón Oui Oui 

Autor fotografií: Ivan Kopčáni

Vizáž: MUAH: MIA wonderART

Viav informácií nájdete na FB: DIVINE - kvetinové a svetelné steny a www.kvetinovesteny.sk

- - Inzercia - -