Dnes je piatok, 07.máj 2021, meniny má: Monika
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 19. augusta do 25. augusta 2020 - týždeň je v znamení Leva

august 18, 2020 - 10:13
Posledné dni, v ktorých bude vládnuť toto silné znamenie, prinesie vitalitu nielen narodeným pod jeho patronátom, ale aj Baranom a Strelcom, ktorí sú s ním prepojení spoločným živlom ohňa.
Foto: 

Horoskop od 19. augusta do 25. augusta 2020

Bude sa im dariť takmer vo všetkom. Tak v pracovnom ako aj v súkromnom živote a stanú sa hviezdami každej spoločenskej udalosti. No ani ostatné znamenia sa nebudú  mať na čo sťažovať. Energia a optimistická nálada ich neopustí počas celého týždňa a bude vrcholiť v čase víkendu. Využite tento priaznivý vplyv hviezd na aktivity, ktoré ste dlho odkladali. Teraz je ten správny čas na ich realizáciu.

 

Baran 21. 3. – 19. 4.

Dávajte si pozor, s kým sa stretávate. Nie všetci sú vám priateľsky naklonení, hoci sa tak tvária. Prílišná žoviálnosť, ku ktorej by ste mohli pod ich vplyvom skĺznuť, by sa vám veľmi vypomstila. Mnohí by ju považovali za vašu slabosť.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Strážte si peňaženku a utrácajte skutočne s rozumom. Odložte si určitú rezervu aj na horšie časy, keďže sa zdá, že v najbližšom čase vaše zárobky veľmi neporastú. Dobrou správou je, že v súčasnosti máte z čoho šetriť.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Niektoré rozhodnutia, ktoré tento týždeň prijmete, nebudú práve najšťastnejšie. Neskôr mnohé z nich aj oľutujete, ale v podstate sa nič strašné nedeje. Čoskoro dostanete možnosť napraviť všetky omyly, aj keď to nebude práve najľahšie.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Už dlhší čas sa schyľuje ku konfliktu s blízkou osobou a okolo stredy pohár vašej trpezlivosti skutočne pretečie. Nič si nemusíte vyčítať, aspoň si vysvetlíte názorové rozdiely a zistíte, do akej miery jej môžete dôverovať.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Dobrá nálada, ktorá je pre vás taká typická, je zároveň aj vašou najsilnejšou zbraňou, vďaka ktorej zdolávate mnohé nástrahy. Koncom týždňa sa vám ju niekto pokúsi zobrať, ale vyjde naprázdno. Vás nepríjemné poznámky nevyvedú z miery.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Čaká vás príjemné obdobie, vďaka ktorému prekonáte svoju uzavretosť a zveríte sa blízkemu priateľovi s tým, čo vás trápi. Robíte dobre. Spolu sa vám podarí nájsť riešenie vášho problému a dosiahnete veľké ciele.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

V najbližších dňoch pochopíte, že musíte zmeniť svoje priority a opustiť vychodené chodníčky, lebo vás do nijakého cieľa neprivedú. Skúste niečo nové, na čo ste doteraz nenabrali odvahu. Určite nebudete tento malý risk ľutovať.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Máte pred sebou naozaj pekný a úspešný týždeň, v ktorom sa vám podarí dokončiť všetky projekty, ktoré vám spôsobovali vrásky na čele. Ak máte pred sebou pracovnú cestu, aj tá bude veľmi úspešná.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Stanete sa svedkom mimoriadne nepríjemnej situácie a možno budete musieť podať aj svedeckú výpoveď. Nevyhýbajte sa tomu. Pomôžete spravodlivosti a aj sami sebe a budete môcť byť na seba skutočne hrdí.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Čaká vás pomerne náročný pracovný týždeň, ale nemusíte sa obávať. Všetky povinnosti zvládnete na výbornú a na konci týždňa vás čaká sladká odmena v podobe romantickej večere vo dvojici. Užite si ju, skutočne si ju zaslúžite.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nelámte si hlavu s problémami, ktoré sa vás bytostne netýkajú. Zostaňte v pozícii nezainteresovaného pozorovateľa, v opačnom prípade by ste sa mohli zamotať do intríg, o ktorých ani netušíte a z ktorých by ste sa nemuseli len tak ľahko dostať.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Stále sa dopúšťate rovnakých chýb, na ktorých ste sa už neraz popálili. Je načase, aby ste tieto poučenia začali brať vážne, v opačnom prípade sa nevyhnete veľmi bolestnej, no efektívnej príučke, ktorá však bude stáť za to.

- - Inzercia - -