Dnes je piatok, 22.január 2021, meniny má: Zora
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 25. marca – do 31. marca 2020

marec 25, 2020 - 20:01
Týždeň je v znamení Barana - Už na začiatku tohto kalendárneho roku, mnohí astrológovia predpovedali, že sú pred nami zmeny, ktoré naša generácia nezažila.
Foto: 
shutterstock.com

Podľa mnohých nás zastihne apokalypsa, ktorá však vyústi do nového úsvitu. Predznamenala to nielen dvojica párnych čísiel v letopočte, ale aj fakt, že podľa čínskeho horoskopu sa nachádzame v roku kovového potkana, ktorý vždy otrasie zaužívaným poriadkom na zemi.

Tie zmeny sú už tu a prežívame ich nielen každý zvlášť, ale aj ako komunita. No nech už tieto dni sú poznačené seba väčšou neistotou a strachom, nie je dôvod na obavy. Mnohým znameniam sa bude dariť v súkromnom živote, kde si môžu splniť aj svoje sny.

 

Baran 21. 3 – 19. 4.

Ak sa vám podarilo spojiť svojho koníčka s povolaním, plány a projekty, ktoré ste sa pokúšali realizovať, sa konečne dočkajú naplnenia. Radosť  a dobrá nálada inšpiruje k činorodej aktivite všetkých okolo vás.

Býk 20. 4. – 20. 5.

V kontaktoch s ľuďmi problém nemáte, dokážete výborne komunikovať, vaša bystrosť, inteligencia a duchaplnosť vám vždy zaručia úspech. Nechýba vám ani šarm a vtip, a nudiť sa s vami je takmer nemožné, darí sa vám nielen v povolaní, ale najmä v láske

Blíženci 21.5 – 21. 6.

Tento týždeň sa budete musieť prispôsobiť okolnostiam, až neskôr budete mať možnosť niečo zmeniť, teraz by to bolo iba zbytočné plytvanie vašou energiou. Je vhodné naplánovať si ďalší postup a nenakladať si na seba viac, než dokážete zvládnuť.

Rak 22. 6 – 22. 7.

Očakávajte väčšie množstvo úradných záležitostí, ktorým sa budete venovať počas najbližších dní. Je celkom možné, že budete musieť spraviť dôležité rozhodnutie. V pracovnej oblasti môžete inšpirovať ostatných kolegov na dosiahnutie maximálnych výkonov.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Tento týždeň budete oveľa intenzívnejšie prežívať nielen všedné pracovné dni, ale si dovolíte aj vybočiť zo zaužívaných koľají. Navyše dokážete pochopiť pocity ľudí okolo vás. Neposudzujte všetky situácie kriticky, ale prejavte aj svoj zmysel pre humor a zasmejte sa aj na vlastných nedostatkoch. 

Panna 23. 8. – 22. 9.

Počas týchto dní sa budete cítiť akoby bez energie, nabrali ste si na seba priveľa povinností aj za ostatných, ale zostali ste na to sami. Môžete mať pocit, že vám už všetko prerastá cez hlavu. Nebojte sa otvorene priznať, že aj na vás doľahla únava a rozdeľte úlohy aj medzi ostatných.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Pozor na žiarlivosť, vo vašom okolí sa nachádza niekto, kto vám nepraje. Aj keď je takmer nemožné, aby ste bojovali proti veterným mlynom, momentálne vám pomôže jedine to, ak sa povznesiete nad malichernosťami. Ak máte zdravotný problém, pomôžu vám bylinky.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Počas týchto dní sa vám bude dariť vo všetkom, čím sa budete zaoberať. Môžete očakávať nové pracovné príležitosti, projekty, a ak si budete veriť, tak máte šancu uspieť aj vďaka svojim komunikačným schopnostiam, inteligencii a iniciatíve.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Máte pred sebou veľmi úspešný týždeň, dariť sa vám bude nielen v činnosti, ktorej sa venujete, prichádza k vám aj potešujúca správa týkajúca sa financií. Inšpiráciu budete mať nielen v práci, ale aj doma sa pokúsite realizovať svoje nápady.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Je celkom možné, že zatúžite po zmene, ktorá môže súvisieť so zmenou účesu, alebo s celkovým imidžom. Pri realizácii vlastných plánov budete nadmieru úspešní. Láska a partnerský vzťah môžu byť ovplyvnené výbušným temperamentom, a veľkou náruživosťou.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nebojte sa otvorene prejaviť svoje pocity a myšlienky bez obáv, že by ste mohli naraziť na nepochopenie ľudí okolo vás. Naopak, máte plno vynikajúcich nápadov a myšlienok a bola by veľká škoda nechať ich ležať bokom. Nezabúdajte však popri tom na svojich najbližších.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Musíte získať vládu sami nad sebou, naučiť sa väčšej disciplíne a sebaovládaniu, potom vám to pôjde vo vzťahu lepšie. Súčasná situácia vás nabáda na vytrvalosť, húževnatosť a prácu predovšetkým na sebe samých.

- - Inzercia - -