Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny

január 09, 2019 - 18:00
Máte unavený výraz tváre či estetický problém? Skrývate svoj úsmev a bráni vám, aby ste naplno ukázali svoje JA? Chceli by ste mať dokonalú postavu bez nadbytočných kilogramov? Chcete vedieť, ako si nalíčiť tvár, aby vynikli vaše prednosti?

Tím profesionálov vám daruje novú šancu, aby ste sa cítili príjemne a zlepšili kvalitu svojho života.

Náš tím profesionálov

ZAUJAL vás náš projekt?

Neváhajte a zapojte sa do kompletnej premeny svojej vizáže s týždenníkom slovenka. Týždenník Slovenka v spolupráci so špičkovými odborníkmi súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny NU’CLINIC, s uznávanou klinikou stomatológie s SCHILL DENTAL CLINIC a efektívnou redukciou nadváhy VITADU, ponúkajú možnosť kompletnej estetickej premeny vašej vizáže, ktorú zavŕši značka populárnej kozmetiky Dermacol s profesionálnym vizážistom a akadémia imidžu FAME.SK.

Podmienky zapojenia sa do projektu:

Do výzvy sa môže zapojiť každá z vás. Napíšte nám svoje kontaktné údaje, nezabudnite uviesť svoj vek a zdravotný stav, pošlite nám svoju fotografiu a dôvod, prečo sa chcete do zmeny zapojiť a prečo by si tím profesionálov mal vybrať práve vás. Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov GDPR. Kontaktovať nás môžete listom na adrese: redakcia slovenka, Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava alebo mailom na: listy@starproduction.sk. Šťastie sa usmeje možno práve na vás.

- - Inzercia - -